Nowe władze Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW

W związku z rozpoczęciem kolejnej kadencji, rektor UKSW, ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski powołał nowe władze Wydziału Nauk Humanistycznych.

Dr hab. Joanna Zajkowska, prof. ucz. obejmie funkcję prodziekana ds. kształcenia i wicedyrektora Instytutu Literaturoznawstwa. Na stanowisko prodziekana ds. kształcenia została powołana również dr Magdalena Złocka-Dąbrowska.

Dr Karolina Zioło-Pużuk będzie sprawować funkcję prodziekana ds. studenckich i kształcenia ustawicznego.

Dr hab. Anna Kozłowska, prof. ucz. obejmie funkcję dyrektora Instytutu Językoznawstwa.

Dr hab. Anna Szczepan-Wojnarska, prof. ucz. została powołana na stanowisko dyrektora Instytutu Literaturoznawstwa.

Dr hab. Małgorzata Wrześniak, prof. ucz. będzie piastować funkcję dyrektora Instytutu Nauk o Kulturze i Religii.

Szczegółowe informacje na stronie https://uksw.edu.pl/wydzial-nauk-humanistycznych-wladze-kadencji-2024-2028/

Serdecznie gratulujemy.

18 września 2024