DZIEŃ ORGANIZACYJNY 05.10.2024 R. DLA STUDENTÓW I ROKU STUDIÓW NIESTACJONARNYCH WYDZIAŁU NAUK HUMANISTYCZNYCH

Zapraszamy Studentów I roku studiów niestacjonarnych Wydziału Nauk Humanistycznych na Dzień Organizacyjny w dniu 5 października 2024 roku, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ul. Dewajtis 5, Nowy Gmach, Aula Jana Pawła II.

Harmonogram:

– godzina 11:00 – spotkanie z Kolegium Dziekańskim i opiekunami kierunków

– godzina 11:30 – spotkanie z Centrum Wsparcia Studenta i Biurem Karier

– godzina 12:00-13:00 – Samorząd Studencki UKSW: szkolenie z praw i obowiązków studenta

Uzyskanie zaliczenia ze szkolenia w zakresie BHP jest wymagane przy rozliczeniu I roku studiów. Szkolenie w zakresie bhp dla Studentów rozpoczynających naukę zostanie udostępnione w formie zdalnej po 10.10.2024 r. za pośrednictwem systemu USOS.

Zachęcamy do udziału w Dniu Organizacyjnym WNH wszystkich Studentów studiów niestacjonarnych rozpoczynających naukę na Wydziale Nauk Humanistycznych.

02 października 2024