Kultura i techniki studiowania

w dniu 25 września 2023 r. o godzinie 12:00 rusza rejestracja na przedmiot „Kultura i techniki studiowania”, który jest obowiązkowy dla studentów pierwszego roku studiów I stopnia i jednolitych magisterskich. Koordynatorem przedmiotu jest Katarzyna Mikołajczyk (k.mikolajczyk@uksw.edu.pl).

Studenci studiów stacjonarnych zapisują się do wybranej grupy zajęciowej w zależności od preferowanego terminu zajęć. Zajęcia będą realizowane łącznie w 15 grupach każdego dnia tygodnia o różnych porach (rano i wieczorem), więc nie powinno być kolizji z planem zajęć żadnej z grup. Studenci stacjonarni zobowiązani są do uczestnictwa w zajęciach, które będą odbywały się głównie przez MS Teams z wyjątkiem pierwszych zajęć, które odbędą się stacjonarnie. Miejsca zajęć zostanie podane studentom bezpośrednio przez USOS mail po zapisaniu się do grupy. Liczebność grup będzie ograniczona, aby zapewnić równomierny rozkład uczestników, a o wpisie decyduje kolejność rejestracji.

Rejestracja trwa do 6 października 2023 r. do końca dnia, odbywa się przez system USOS
i każdy student powinien dokonać jej indywidualnie zgodnie z przewodnikiem zamieszczonym
w systemie USOS.

Proszę o przekazanie powyższej informacji studentom.

Został także utworzony przedmiot dla studentów niestacjonarnych UKSW-KTSt-N, który
w całości realizowany będzie na platformie Moodle w trybie asynchronicznym tzn. nie będzie zajęć kontaktowych z tego przedmiotu, jedynie zadania na platformie do wykonania. Bardzo proszę
o zapisanie na przedmiot, przez pracowników dziekanatów, wszystkich studentów studiów niestacjonarnych.

29 września 2023