DZIEŃ ORGANIZACYJNY 29.09.2023 R. DLA STUDENTÓW I ROKU STUDIÓW STACJONARNYCH WYDZIAŁU NAUK HUMANISYCZNYCH

DZIEŃ ORGANIZACYJNY 29.09.2023 R. DLA STUDENTÓW I ROKU STUDIÓW STACJONARNYCH WYDZIAŁU NAUK HUMANISTYCZNYCH

Zapraszamy Studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Nauk Humanistycznych na Dzień Organizacyjny w dniu 29 września 2023 roku, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ul. Dewajtis 5, Nowy Gmach, Aula Jana Pawła II.

Harmonogram:

• godzina 10.00 – spotkanie z Kolegium Dziekańskim
  • godzina 10.30 – spotkanie z Centrum Wsparcia Studenta i Biurem Karier
  • w godzinach 11.00-12.30 – Samorząd Studencki UKSW: szkolenie z praw i obowiązków studenta
  • godzina 12.30 – spotkanie z opiekunami kierunków i wydawanie ELS:
    kierunek filologia klasyczna w sali 328
    kierunek filologia polska w sali 313
    kierunek filologia włoska w Auli Jana Pawła II
    kierunek kulturoznawstwo w sali 302
    kierunek muzeologia w sali 323

Wydawanie ELS (Elektronicznych Legitymacji Studenckich) dotyczy osób, które złożyły dokumenty w lipcowej rekrutacji. Osoby z rekrutacji wrześniowej o odbiorze ELS będą informowane mailowo.

Uzyskanie zaliczenia ze szkolenia w zakresie BHP jest wymagane przy rozliczeniu I roku studiów. Szkolenie w zakresie bhp dla Studentów rozpoczynających naukę zostanie udostępnione w formie zdalnej po 15.10.2023 r. za pośrednictwem systemu USOS.

Rejestracja na zajęcia dla I roku studiów stacjonarnych rozpocznie się 28 września 2023 roku o godzinie 19:00.

Zachęcamy do udziału w Dniu Organizacyjnym WNH wszystkich Studentów studiów stacjonarnych rozpoczynających naukę na Wydziale Nauk Humanistycznych.

20 września 2023