Uzyskanie po raz kolejny uprawnień do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego

Z przyjemnością informujemy , że ośrodek egzaminacyjny działający na Wydziale Nauk Humanistycznych po raz kolejny uzyskał uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego na poziomach B1, B1 (dzieci i młodzież), B2, C1 oraz C2. Kolejna licencja otrzymana na dwa lata jest dowodem na wysoką jakość naszej pracy, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Egzaminatorami w naszym ośrodku są między innymi absolwenci filologii polskiej na WNH ze specjalnością Nauczanie języka polskiego jako obcego.

Niezmiernie się cieszymy i nie możemy się doczekać najbliższej sesji egzaminacyjnej (18-19 listopada 2023 r.)!

24 lipca 2023