Otwarcie rekrutacji na praktyki ERASMUS+

Uprzejmie informujemy, że dnia 21 października 2020 rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do programu Erasmus+, umożliwiającego realizację praktyk w instytucjach zagranicznych w roku akademickim 2020-2021. Ogólne zasady rekrutacji na UKSW oraz Szczegółowe zasadyobowiązujące na WNH znajdą Państwo na stronie Wydziału w zakładce Erasmus.

Formularze oraz instrukcje dostępne są na stronie DWM UKSW w zakładce do pobrania.

Harmonogram rekrutacji:

I etap rekrutacji: od 21.10.2020do 04.11.2020 składanie przez studentów wypełnionych wniosków (proszę o przesyłanie skanów mailem)

II etap rekrutacji: 9-13 listopada 2020 egzaminy językowe w SJO (szczegółowy harmonogram znajdzie się na stronie SJO)

III etap rekrutacji: 16-19 listopada 2020 – posiedzenia wydziałowych komisji rekrutacyjnych (termin zostanie podany z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie WNH)

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków!

W imieniu Komisji Rekrutacyjnej Programu Erasmus+

dr Anna Wiśnicka

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji mailowo a.wisnicka@uksw.edu.pl oraz w godzinach dyżuru MS Teams czwartek 15.00-16.30

20 października 2020