ERASMUS+ otwarcie rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że dnia 1 lutego 2021 o godzinie 15:00 rozpoczyna się rekrutacja do programu Erasmus+, umożliwiającego realizację części programu studiów w zagranicznej uczelni partnerskiej oraz praktyk w instytucjach zagranicznych. Ogólne zasady rekrutacji na UKSW oraz Szczegółowe zasady obowiązujące na WNH znajdą Państwo na stronie Wydziału w zakładce Erasmus.

Aplikacje na wyjazdy na studia odbywają się w systemie USOS, dokumenty niezbędne do aplikowania na praktyki znajdą Państwo na stronie dwm.uksw.edu.pl.

Harmonogram rekrutacji:

I etap rekrutacji: USOSweb od 01.02.2021 do 04.03.2021, godzina 23:59, składanie przez studentów wniosków w systemie USOSweb

II etap rekrutacji: 08-12.03.2021 Egzaminy językowe w SJO (szczegółowy harmonogram znajdzie się na stronie SJO)

III etap rekrutacji: 15-18.03.2021 – posiedzenia wydziałowych komisji rekrutacyjnych (termin zostanie podany z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie WNH)

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków!

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji mailowo a.wisnicka@uksw.edu.pl oraz w godzinach dyżuru.

Dr Anna Wiśnicka

Koordynatorka Erasmus+