ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE PT. „JAK WYJECHAĆ NA STUDIA W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+?”

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie poświęcone wyjazdom na studiach w ramach programu Erasmus+, które rozwieje wszelkie wątpliwości! Na spotkaniu omówione zostaną wszystkie kwestie formalne związane z wyjazdem, więc niech nie przeraża Cię temat dokumentów i umów – o wszystkim opowiemy. Dodatkowo, studenci naszej uczelni i członkowie Erasmus Student Network UKSW, którzy odbyli mobilność, z przyjemnością opowiedzą o miejscach i uczelniach w których realizowali mobilność. W związku z tym jest to niepowtarzalna okazja, aby z pierwszej ręki zaczerpnąć rzetelnych informacji i usłyszeć z czym w praktyce wiąże się wyjazd na Erasmusa.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Jak wyjechać na studia w ramach programu Erasmus+?”, które odbędzie się już w środę, 13 marca .

12 marca 2024