glowny
filologia klasyczna
filologia polska
filologia wloska
kulturoznawstwo
muzeologia

dyżury wykładowców

 

Nazwisko i imię Kontakt Dyżur
Adamczyk Joanna, mgr joanna.adamczyk@poczta.fm  
Bałdyga Katarzyna, mgr balkas@wp.pl  
Błońska Justyna blonskajustyna@wp.pl sobota zjazdowa godz.9.30-10.30
Budzanowska-Weglenda
Dominika, dr hab.
d.budzanowska@uksw.edu.pl

soboty zjazdowe,

godz. 7.30-8.00  

Burek Aleksandra, dr aleksa.bur@gmail.com  
Buszkowska Katarzyna, mgr k.buszkowska@gmail.com
Chabiera Magdalena, dr magdalena-chabiera@wp.pl  
Chodyko Maria, dr maria.chodyko@wp.pl  
Ciunovič Małgorzata, dr m.ciunowicz@op.pl  
Cybulski Łukasz, mgr l.cybulski@uksw.edu.pl niedziele zjazdowe godz.18.15-19.15
Dąbrowska-Kamińska Anna, dr   czwartek, godz. 9.00-10.00
Dąbrowska Dorota, mgr dkdabrowska@gmail.com

 

Dominiak Maciej, mgr maciej.dominiak@filmforum.pl  
Dylewska Anna, mgr adylewska7@gmail.com sobota zjazdowa godz. 20.00-21.00
Falkowski Jan , mgr jan.wincenty.falkowski@gmail.com

soboty zjazdowe godz. 7.30-8.00

godz. 11.15-11.5

Frączek Ewa, dr    
Furgała Małgorzata, dr m.furgala@wuksw.edu.pl niedziele zjazdowe godz.10.00-11.00
Jakubowski Piotr, dr pjakubowski@ymail.com  
Jazownik Monika, mgr monikajazownik@o2.pl  
Jądrzyk-Pawłowska Brygida, prof.

brygida.pawlowska@gmail.com

 
Jewdokimow Marcin, dr
jewdokimow.marcin@gmail.com
 
Jakubowski Piotr, dr p.jakubowski@uksw.edu.pl sobota zjazdowa godz. 17.00-18.00
Jurkowski Jakub, mgr jakubjurkowski@student.uksw.edu.pl  
Kaliszewski Wojciech, dr wkaliszewski@op.pl  
Karcz Andrzej, dr alk17@wp.pl     
Kawałko-Dzikowska Natalia n.kawalko@gmail.com  
 

 

 
Kowalski Mateusz, dr matkow@op.pl niedziele zjazdowe godz. 16.30-17.30
Krasowska Anna, dr a.krasowska@uksw.edu.pl  
Kresa Monika, dr mon_kre@wp.pl  
Kucharczyk Łukasz, dr l.kucharczyk@uksw.edu.pl piątek, godz. 18.30  
Kuciński Paweł, dr kucinek@wp.pl sobota zjazdowa  w godzinach: 17.15-18.15
     
Majewska Małgorzata, dr malgorzatabmajewska@yahoo.pl  
Malowaniec Tomasz, dr t.malowaniec@uksw.edu.pl  
Markowska Barbara, dr

bmarkowas@gmail.com

 
Marzec Grzegorz, dr gmarzec@uw.edu.pl  
Muszytowska Dorota, dr hab. prof.ucz. d.muszytowska@uksw.edu.pl soboty zjazdowe godz. 8.00-8.45
     
Misiak Iwona, dr iwona_misiak@op.pl niedziela zjazdowa godz. 13.00-14.00
Mitzner Piotr, prof. pmitzner55@gmail.com  
Myszor-Ciecieląg Monika, mgr monika.ciecielag@gmail.com  
Niebelska-Rajca Barbara, dr

bniebelska@o2.pl

 
     
Niepytalska-Osiecka Anna, dr anna.niepytalska@poczta.onet.pl  
Niewiarowska Joanna, mgr j.niewiarowska@wp.pl  
     
Obsulewicz-Niewińska Beata, prof. beataobs@kul.lublin.pl  
Partyka Małgorzata, mgr mpartyka@o2.pl  
Pawlicka Kama, mgr

kamapawlicka@hotmail.com

sobota zjazdowa godz. 9.00-10.30
Pawłowski Kazimierz, prof. kazimierz.pawlowski@wp.pl piątek zjazdowy  godz. 18.15
Pietrzak-Thebault Joanna, dr j.thebault@uksw.edu.pl  
Radziejowska Ida, mgr idol70@tlen.pl  
ks. Różański Jarosław, prof. j.rozanski@uksw.edu.pl  
 

darinne@interia.pl

 
Saganiak Magdalena dr hab. prof. ucz. m.saganiak@uksw.edu.pl soboty zjazdowe godz. 12.15-13.15
Sienkiewicz-Rogowska Anna, mgr

ania.sienkiewicz@pisf.pl

 
     
Sroczyńska Elżbieta, mgr elzbieta.sroczynska@wp.eu  
Stangret Paweł, dr hab. prof.ucz. p.stangret@uksw.edu.pl sobota zjazdowa godz. 9.45-11.15
Starnawska Maria, prof.  

niedziela zjazdowa,

godz. 9.30 -10.30

Wojciech Sadłoń, dr   sobota zjazdowa, godz. 16.15-17.00
Szczeglacka-Pawłowska Ewa, dr hab. e.szczeglacka@uksw.edu.pl  

Szczepan-Wojnarska Anna , dr hab. prof.ucz.

  piątki zjazdowe godz. 16.00-16.45
Wiśnicka Anna, dr a.wisnicka@uksw.edu.pl soboty zjazdowe godz.11.15-12.15
Tomczyk-Jarzyna Izabela izatomczyk@@interia.pl środa godz.9.30-10.30
Zaucha Joanna j.zaucha@uksw.edu.pl

niedziela zjazdowa  godz. 10.00-11.00

Zajkowska Joanna, dr hab. prof.ucz. j.zajkowska@uksw.edu.pl

niedziele zjazdowe  godz. 10.30-11.30

 

     
     

 

 

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach