glowny
filologia wloska
kulturoznawstwo
muzeologia

Studia podyplomowe - Wiedza o teatrze. Rekrutacja trwa tylko do 5 kwietnia! Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Szanowni Państwo,

6 kwietnia rusza pierwsza edycja studiów podyplomowych - Wiedza o teatrze przy Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW. To ważna informacja dla nauczycieli, ze względu na ich rozwój zawodowy - studia mogą go wspomóc ale także realnie pomóc w prowadzeniu lekcji, uatrakcyjnieniu ich, zakładaniu kół teatralnych i innych grup uczniowskich, gdzie nauczycielowi potrzebne są umiejętności kierowania grupą, aktorskie, reżyserskie.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do prowadzących zajęcia z języka polskiego oraz wiedzy o kulturze. Studia odbywają się na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, kadra rekrutuje się więc z wykładowców akademickich oraz praktyków teatralnych. Taki dobór prowadzących sprawia, że gwarantujemy zdobycie nowych, ciekawych umiejętności oraz poszerzenie wiedzy.

Informacje szczegółowe oraz ramowy program zajęć  znajdują się na stronie internetowej  WNH UKSW: www.wnh.uksw.edu.pl w zakładce ?studia podyplomowe?

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rejestracji na stronie: