Biblioteka WNH

tel.  (22) 561 89 78, wew. 378

e-mail: b.szadkowska@uksw.edu.pl

Z dniem 3 czerwca 2020 Biblioteka  WNH wznowiła działalność

w zakresie wypożyczeń i zwrotów książek,

bez możliwości korzystania z Czytelni

W dniach 21-30 października 2020 Biblioteka WNH będzie nieczynna.

Zwroty książek przyjmuje Biblioteka Główna UKSW.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczalnia bedzie czynna w jedną sobotę w miesiącu

w następujących terminach:

14.11.2020,  12.12.2020,  23.I.2021.  6.02.2021.

Odbiór książek jest możliwy po otrzymaniu drogą elektroniczną potwierdzenia realizacji złożonego zamówienia.

Wypożyczenia i zwroty materiałów z księgozbioru Biblioteki WNH obywają się wyłącznie w Czytelni WNH (sala 303), w godzinach podanych powyżej.

Możliwe są krótkie przerwy w funkcjonowaniu Biblioteki z powodu realizacji zamówień na książki przechowywane w magazynach.

Prosimy osoby odwiedzające Bibliotekę o przestrzeganie przepisów sanitarnych - używanie maseczek / przyłbic i rękawiczek oraz zachowanie odległości 1,5 m.

Biblioteka udostępnia swoim czytelnikom książki z zakresu: filologii polskiej, kulturoznawstwa, filologii klasycznej oraz muzeologii. Dodatkowo posiada bogaty ksiegozbiór z zakresu filozofii, pedagogiki, psychologii, antropologii, socjologii, historii, teatru czy filmu.

W Bibliotece znajduje się filmoteka - zbiór ponad 160 filmów i spektakli teatralnych, z których mogą korzystać wszyscy studenci i pracownicy Wydziału Nauk Humanistycznych.