Biblioteka WNH

 

Biblioteka Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

sala 303

tel.  (22) 561 89 78, wew. 378

e-mail: bibliotekawnh@uksw.edu.pl

 

Kierownik Biblioteki WNH UKSW

mgr Beata Szadkowska

tel.  (22) 561 89 78, wew. 378

e-mail: b.szadkowska@uksw.edu.pl

 

 

Z dniem 3 czerwca 2020 Biblioteka  WNH wznowiła działalność

w zakresie wypożyczeń i zwrotów książek,

bez możliwości korzystania z Czytelni.

 

Godziny otwarcia Biblioteki w bieżącym tygodniu:

WTOREK  (4 sierpnia) 9.00 - 15.00

CZWARTEK (6 sierpnia) 10.00 - 16.00

 

Czytelnicy są obsługiwani przez okno od strony patio, bez konieczności wchodzenia do budynku. Odbiór książek jest możliwy po otrzymaniu drogą elektroniczną potwierdzenia realizacji złożonego zamówienia.

Wypożyczenia i zwroty materiałów z księgozbioru Biblioteki WNH obywają się wyłącznie w Czytelni WNH (sala 303), w godzinach podanych powyżej. 

Możliwe są krótkie przerwy w funkcjonowaniu Biblioteki z powodu realizacji zamówień na książki przechowywane w magazynach.

Prosimy osoby odwiedzające Bibliotekę o przestrzeganie przepisów sanitarnych - używanie maseczek / przyłbic i rękawiczek oraz zachowanie odległości 1,5 m.

 

 

 


Biblioteka udostępnia swoim czytelnikom książki z zakresu: filologii polskiej, kulturoznawstwa, filologii klasycznej oraz muzeologii. Dodatkowo posiada bogaty ksiegozbiór z zakresu filozofii, pedagogiki, psychologii, antropologii, socjologii, historii, teatru czy filmu.

W Bibliotece znajduje się filmoteka - zbiór ponad 160 filmów i spektakli teatralnych, z których mogą korzystać wszyscy studenci i pracownicy Wydziału Nauk Humanistycznych.

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach