Biblioteka WNH

mgr Beata Szadkowska

tel.  (22) 561 89 78, wew. 378

e-mail: b.szadkowska@uksw.edu.pl

W dniu 12 stycznia 2021 Biblioteka WNH będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Biblioteka WNH czynna

od poniedziałku do piątku

w godz. 10.00 - 14.00.

Odbiór książek jest możliwy po otrzymaniu drogą elektroniczną potwierdzenia realizacji złożonego zamówienia.

Wypożyczenia i zwroty materiałów z księgozbioru Biblioteki WNH obywają się wyłącznie w Czytelni WNH (sala 303), w godzinach podanych powyżej.

Liczba osób korzystających z Czytelni jest ograniczona do 2 zajętych miejsc.

Przepisy sanitarne wymagają od osób przebywających na terenie UKSW używania maseczki i przyłbicy oraz zachowania odstępu ok. 2 m od spotykanych osób.

Biblioteka udostępnia swoim czytelnikom książki z zakresu: filologii polskiej, kulturoznawstwa, filologii klasycznej oraz muzeologii. Dodatkowo posiada bogaty ksiegozbiór z zakresu filozofii, pedagogiki, psychologii, antropologii, socjologii, historii, teatru czy filmu.

W Bibliotece znajduje się filmoteka - zbiór ponad 160 filmów i spektakli teatralnych, z których mogą korzystać wszyscy studenci i pracownicy Wydziału Nauk Humanistycznych.