Obrony prac licencjackich i magisterskich 2020

Obrony prac licencjackich i magisterskich odbędą w dwóch turach:

• I tura – 7 września - 5 października – w pierwszej kolejności dla osób, które planują udział w rekrutacji:
    - na studia drugiego stopnia
    - do Szkoły Doktorskiej
    ostateczny termin składania prac – 28 września
  • II tura – przełom października i listopada (dokładne terminy zostaną ustalone w pierwszym tygodniu października) – dla pozostałych osób, które nie planują rekrutacji na studia drugiego stopnia lub do Szkoły Doktorskiej
    ostateczny termin składania prac – 30 września

O kolejności obron decyduje kolejność złożenia prac. Im wcześniej praca zostanie złożona, tym wcześniej zostanie wyznaczony termin obrony. Obrona nie może odbyć się wcześniej niż w siódmym dniu od złożenia pracy i wniosku o zdalną obronę. Osoby, które chciałyby bronić się już 7 września (dotyczy przede wszystkim osób, które planują kontynuację nauki na studiach drugiego stopnia lub w Szkole Doktorskiej), muszą złożyć pracę i wniosek o zdalną obronę najpóźniej 31 sierpnia.