Rekrutacja do programu Erasmus +

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że dnia 31 stycznia 2020 o godzinie 00:01 rozpoczyna się rekrutacja do programu Erasmus+, umożliwiającego realizację części programu studiów w zagranicznej uczelni partnerskiej. Ogólne zasady rekrutacji na UKSW oraz Szczegółowe zasady obowiązujące na WNH znajdą Państwo na stronie Wydziału w zakładce Erasmus.

Harmonogram rekrutacji:

I etap rekrutacji: USOSweb od 31.01.2020 do 14.02.2020, godzina 23:59, składanie przez studentów wniosków w systemie USOSweb

II etap rekrutacji: 17-23.02.2020 Egzaminy językowe w SJO (szczegółowy harmonogram znajdzie się na stronie SJO)

III etap rekrutacji: 24-28.02.2020 - posiedzenia wydziałowych komisji rekrutacyjnych (termin zostanie podany z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie WNH)

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków!

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji mailowo a.wisnicka@uksw.edu.pl oraz w godzinach dyżuru.

Dr Anna Wiśnicka

Koordynatorka Erasmus+