Rekrutacja uzupełniająca do programu Erasmus+

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że 9 kwietnia 2019 r. o godzinie 00:01 rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do programu Erasmus+, umożliwiającego realizację części programu studiów w zagranicznej uczelni partnerskiej. Ogólne zasady rekrutacji na UKSW oraz szczegółowe zasady obowiązujące na WNH znajdą Państwo w załączonych plikach.
Harmonogram rekrutacji:
I etap rekrutacji: USOSweb do 09.05.2019 r., godzina 23:59, składanie przez studentów wniosków w systemie USOSweb
II etap rekrutacji: 13-17.05.2019 r.  Egzaminy językowe w SJO (szczegółowy harmonogram znajdzie się na stronie SJO)
III etap rekrutacji: 20-24.05.2019 - posiedzenia wydziałowych komisji rekrutacyjnych (termin zostanie podany z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie WNH)
Listę uczelni partnerskich wraz z liczbą dostępnych miejsc i wymaganiami dotyczącymi znajomości języka obcego znajda Państwo poniżej.

LISTA UCZELNI PARTNERSKICH

PROCEDURA REKRUTACYJNA NA WYDZIALE NAUK HUMANISTYCZNYCH