Wizyta Prof. Trevora Carolana z University of the Fraser Valley w Kanadzie na Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW - 12 kwietnia 2019 r.

Katedra Międzykulturowości i Teorii  Kultury oraz Katedra Modernizmu Europejskiego mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z prof. Trevorem Carolonem w piątek 12 kwietnia o godz. 9:45 w sali 228.

Profesor Carolan przedstawi  swój ostatni film:

Cascadia: The Life and Breath of the World który, jak sam autor podkreśla: views the current environmental crisis through the lens of prominent Pacific Coast writers and artists (including Wade Davis, Hugh Brody, the late-poet Joanne Kyger and others). […]

Po spotkaniu odbędzie się dyskusja z autorem.

Profesor Trevor Carolan: pisarz, poeta dziennikarz, współredaktor Pacific Rim Review of Books od 2005 roku, wykłada angielski i kreatywne pisanie na University of the Fraser Valley. Uczeń Allana Grinsberga.