Rejestracja na zajęcia: Formy radiowe w praktyce

Studenci obu stopni wszystkich kierunków WNH mogą rejestrować się na zajęcia Formy radiowe w praktyce w ramach projektu "Uniwersytet 2.0. Innowacyjna edukacja. Efektywne zarządzanie" Nr POWR.03.05.00-00-Z230/17

Formy radiowe w praktyce to propozycja dla odważnych, a także dla nieśmiałych, którzy lubią myśleć i w twórczy sposób przetwarzać zdobyte wiadomości oraz umiejętności. Zajęcia mogą umożliwić poznanie ciekawych ludzi, a także lepiej poznać samego siebie. Odbywać się będą pod czujnym okiem i uchem redaktora radiowego z osiemnastoletnim doświadczeniem pracy w mediach.

Zapraszam Państwa na spotkania podczas których będą Państwo mogli sprawdzić swoje możliwości  i ograniczenia. Zapraszam m.in. tych, którzy interesują się mediami oraz tych, którzy jako naukowcy będą w przyszłości upowszechniać naukę. Celem zajęć jest nie tylko zdobycie wiedzy, ale przede wszystkim rozwój kompetencji. Podczas spotkań będziemy ćwiczyć umiejętność zadawania pytań innym oraz sobie samemu. Będziemy rozwijać nasze zainteresowania humanistyczne i szukać sposobów na przekazywanie humanistycznego bogactwa potencjalnym słuchaczom. Będzie też możliwość (dla chętnych) poznania podstaw montażu radiowego i obsługi sprzętu reporterskiego, uczestniczenia w konferencjach prasowych, sesjach naukowych i próbach medialnych.

Formą zaliczenia jest realizacja audycji radiowej (wybór tematu i rozmówcy, konspekt, nagranie, opracowanie materiału -przy pełnym wsparciu technicznym z mojej strony). Wybrane audycje będą zamieszczone na radiowej podstronie wydziału.

Punkty ECTS: 3.00

Termin zajęć: środy 16.45-18.15

Rejestracja na zajęcia: 20-24 luty (do godz. 23.59)