Rekrutacja do programu Erasmus+

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 5 lutego 2019 r. o godzinie 00:01 rozpoczęła się rekrutacja do programu Erasmus+, umożliwiającego realizację części programu studiów w zagranicznej uczelni partnerskiej. Ogólne zasady rekrutacji na UKSW oraz szczegółowe zasady obowiązujące na WNH znajdą Państwo w załączonych plikach.

Harmonogram rekrutacji:

I etap rekrutacji: USOSweb do 25.02.2019 r., godzina 23:59, składanie przez studentów wniosków w systemie USOSweb

II etap rekrutacji: 4-8.03.2019 Egzaminy językowe w SJO (szczegółowy harmonogram znajdzie się na stronie SJO)

III etap rekrutacji: 11-15.03.2019 - posiedzenia wydziałowych komisji rekrutacyjnych (termin zostanie podany z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie WNH)

Listę uczelni partnerskich wraz z liczbą dostępnych miejsc i wymaganiami dotyczącymi znajomości języka obcego znajda Państwo poniżej.

LISTA UCZELNI PARTNERSKICH - pobierz

OGÓLNE ZASADY - pobierz