Zajęcia z wykładowcą z Portugalii

Szanowni  Państwo,

w dniach od 22 do 31października br.  na  Wydział Nauk Humanistycznych UKSW przyjedzie z cyklem  wykładów  pt: Social Theory of Media Prof. Filipa Subtil (Szkoła Komunikacji Społecznej i Studiów Medioznawczych Instytutu Politechnicznego w Lizbonie).

Celem  zajęć jest przedstawienie teoretycznych podstaw  teorii komunikacji  społecznej.

Szersze informacje o przedmiocie wraz ze szczegółowym opisem  znajda Państwo w USOSie -->> przejdź

Przedmiot dedykowany jest  studentom  studiów doktoranckich, magisterskich oraz licencjackich wszystkich kierunków studiów naszego  Uniwersytetu( tzw. Ogun). Językiem wykładowym jest język  angielski. Zaliczenie przedmiotu  równoznaczne jest z  uzyskaniem  5 punktów ECTS. Zajęcia prowadzone będą w sali 046 (łącznik - Kampus Dewajtis)  pomiędzy  godz 16.45 a 20.00, aby  nie kolidowały  z zajęciami  obligatoryjnymi.

Zapisy  przez system USOS lub podczas pierwszych  zajęć w dniu 22.10.2018 , g.16.45, s. 046. (łącznik - Kasmpus Dewajtis)

Koordynator wizyty
dr Piotr Dejneka