Zajęcia z wykładowcą z Portugalii

Szanowni  Państwo,

w dniach od 4 do 15 czerwca  br.  na  Wydział Nauk Humanistycznych UKSW przyjedzie z cyklem  wykładów  pt: Internal and International Communication Prof. Ana Raposo (Szkoła Komunikacji Społecznej i Studiów Medioznawczych Instytutu Politechnicznego w Lizbonie).

Celem  zajęć jest przedstawienie współczesnych koncepcji  komunikacji w obrębie  organizacji  oraz w szerszym kontekście  komunikacji  społecznej.

Szersze informacje o przedmiocie wraz ze szczegółowym opisem  znajda Państwo  klikając w poniższy link:

Przedmiot dedykowany jest  studentom  studiów doktoranckich, magisterskich oraz licencjackich wszystkich kierunków studiów naszego  Uniwersytetu( tzw. Ogun). Językiem  wykładowym jest język  angielski. Zaliczenie przedmiotu  równoznaczne jest z  uzyskaniem  5 punktów ECTS. Zajęcia prowadzone będą każdego  dnia w sali 323 (łącznik - Kasmpus Dewajtis)  pomiędzy  godz 16.45 a 20.00 aby  nie kolidowały  z zajęciami  obligatoryjnymi.

Zapisy  przez system USOS lub podczas pierwszych  zajęć w dniu 04.06.2018 , g.16.45, s. 323. (łącznik - Kasmpus Dewajtis)

Koordynator wizyty

Dr Piotr Dejneka