Rekrutacja do programu Erasmus+

Uprzejmie informujemy, że 17 kwietnia w systemie USOSweb została uruchomiona rekrutacja do programu Erasmus+, umożliwiającego realizację części programu studiów na uczelni zagranicznej w roku akademicki 2018/2019. Wnioski można składać WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ do północy 11 maja 2018 r. Kolejne etapy rekrutacji to:

- egzamin językowy przeprowadzony przez SJO w dniach 15-18 maja 2018 r

- rozmowa rekrutacyjna w dniach 21-25 maja 2018 r. (dokładny termin zostanie podany później).

Zachęcamy do zapoznania się z procedurą rekrutacyjną na WNH oraz z zasadami ogólnymi wstępnej rekrutacji a także z informacjami na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: http://www.dwm.uksw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=....

Dodatkowe informacje można uzyskać także o dr Anna Zajchowskiej, koordynatora wydziałowego programu Erasmus w każdą środę między 11:30-13:00 lub drogą mailową a.zajchowska@gmail.com.

Uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja na praktyki w instytucjach zagranicznych w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Wnioski aplikacyjne można składać w dziekanacie WNH.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej procedurą rekrutacyjną na WNH oraz ogólnymi zasadami wstępnej rekrutacji na UKSW a także z informacjami na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: http://www.dwm.uksw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=....

 

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach