Przestrzeń rozwoju na UKSW

Już 23 maja 2023 r. o godzinie 10:00 rozpocznie się wydarzenie dedykowane wszystkim studentom i doktorantom UKSW.
Uniwersytet to nie tylko nauka. To także rozwój kompetencji indywidualnych i społecznych oraz możliwość zebrania doświadczeń, które wzbogacą nasze przyszłe zawodowe życie.

Chcesz w pełni wykorzystać czas studiów? Przyjdź do Przestrzeni Rozwoju.
Przestrzeń Rozwoju to miejsce, w którym dowiesz się jak wykorzystać swój potencjał w trakcie studiów, poznasz możliwości jakie oferuje Ci Uniwersytet, spotkasz wielu inspirujących ludzi.

Każdy kto przyjdzie do Przestrzeni Rozwoju może wziąć udział w losowaniu bonu o wartości 250 zł.

Zapraszamy na przestrzeń główną na holu III piętra w bud. 21 gdzie w trakcie całego wydarzenia będą czekali przedstawiciele organizacji studenckich oraz goście zewnętrzni.

Wszystkie informacje, ankieta do zapisu na warsztaty oraz regulamin dostępne są na stronie Przestrzeń Rozwoju – Centrum Wsparcia Studenta (uksw.edu.pl) oraz wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/192319230411893

18 maja 2023