ZJAZD (3,4,5 października)

Odwołane zajęcia:

3 listopada odwołują zajęcia:

• mgr Artur Fijałkowski - Podstawy dydaktyki (tylko w piątek, zajęcia sobotnie odbędą się zgodnie z planem)

4 listopada odwołują zajęcia:

• mgr Monika Jazownik - Propedeutyka wiedzy o muzyce

5 listopada odwołują zajęcia:

• dr Iwona Misiak - Warsztat redaktora

ZJAZD (20,21,22 października)

Plan zajęć piątkowych dla III roku filologii polskiej od drugiego zjazdu, czyli od dnia 20 października uległ zmianie. O godz. 18.30 w sali 215 w I semestrze będzie odbywał się wykład z Młodej Polski z Panią prof. Beatą Obsulewicz-Niewińską.

Odwołane zajęcia:

21 października odwołują zajęcia:

• dr Monika Kresa - Historia języka-wykład, seminarium magisterskie
  • dr Aleksandra Burek - Filozoficzne koncepcje kultury (podczas listopadowych zajazdów zajęcia będą rozpoczynały się od godz. 9.00)

22 października odwołują zajęcia:

• prof. Lidia Marszałek- Pedagogika etapów edukacyjnch - dla studentów studiów II stopnia
  • mgr Maciej Dominiak- Zarządzanie w kulturze,  Finansowanie kultury

ZJAZD (6, 7, 8 października )

Odwołane zajęcia:

6 października odwołują zajęcia:

• mgr Katarzyna Bałdyga : Historia literatury polskiej – romantyzm
  • dr Wojciech Kaliszewski: Literatura współczesna wobec literatury dawnej, HLP – literatura dawna

7 października odwołuje zajęcia:

• prof. Lidia Marszałek : Pedagogika ogólna, Pedagogika etapów edukacyjnych

8 października odwołuje zajęcia:

• prof. Lidia Marszałek :  Pedagogika
  • dr Jolanta Stypułkowska: Psychologia rozwojowa

7 października w godz. 12.00-13.00 odbędzie się dyżur Pani dr Marii Chodyko

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIEGO DLA STUDENTÓW I ROKU FILOLOGII POLSKIEJ I KULTUROZNAWSTWA (STUDIÓW I i II STOPNIA) ODBĘDZIE SIĘ 30 września 2017 r. (sobota) w sali 326

g. 9.00 – 11.00 Szkolenie BHP i ergonomia - dla studentów filologii polskiej I roku studiów II stopnia, którzy wybrali specjalizację nauczycielską i dla studentów II i III roku filologii polskiej studiów pierwszego stopnia oraz dla II roku studiów II stopnia (specjalizacja nauczycielska)

g. 11.15 - spotkanie z przedstawicielem Samorządu Studentów UKSW i szkolenie (dla wszystkich rozpoczynających studia)

g. 12.30 - uroczyste rozpoczęcie z udziałem Dziekana WNH
g. 13.45 - szkolenie BHP dla wszystkich rozpoczynających studia (obecność obowiązkowa!)

Pierwsze zajęcia na studiach niestacjonarnych odbędą się w dniach 6-8 października 2017 r.