Władze

 

Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych

prof. dr hab. Kazimierz Pawłowski

e-mail: kazimierz.pawlowski@wp.pl
telefon: (+48) 22 561 89 03

 

Prodziekan ds. studenckich

dr Paweł Stangret

e-mail p.stangret@uksw.edu.pl
telefon: 22 561 89 67

 

Prodziekan ds. naukowych i ogólnych

dr hab. Dorota Muszytowska

e-mail: d.muszytowska@uksw.edu.pl
telefon: 22 561 89 51

 

 

INSTYTUT FILOLOGII POLSKIEJ

Dyrektor Instytutu Filologii Polskiej

prof. dr hab. Bernadetta Kuczera-Chachulska
e-mail: bernchach@gmail.com

 

Zastępcy Dyrektora Instytutu Filologii Polskiej

dr Evangelina Skalińska

e-mail: e.skalinska@uksw.edu.pl

 

dr Beata Garlej

e-mail: b.garlej@uksw.edu.pl


 

Sekretariat: mgr Mirosława Oniszczuk
adres: ul. Dewajtis 5, domek nr 3
telefon: 022 561 89 90, wew. 390
e-mail: m.oniszczuk@uksw.edu.pl

 

INSTYTUT FILOLOGII KLASYCZNEJ I KULTUROZNAWSTWA

Dyrektor Instytutu Filologii Klasycznej i Kulturoznawstwa

prof. UKSW dr hab. Beata Gaj
e-mail: b.gaj@uksw.edu.pl

Zastępcy Dyrektora Instytutu Filologii Klasycznej i Kulturoznawstwa

dr Leonardo Masi
e-mail: leon.masi@gmail.com

dr Piotr Jakubowski
e- mail: p.jakubowski@uksw.edu.pl

 

 

Sekretariat: mgr Mirosława Oniszczuk
adres: ul. Dewajtis 5, domek nr 3
telefon: 022 561 89 90
e-mail: m.oniszczuk@uksw.edu.pl

 

Copyright © 2017 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach