Social media, Innovation and Public Communication - konwersatoria z wykładowcami z Portugalii

Szanowni  Państwo

W dniach 8-16 maja 2017 r. przyjedzie na  Wydział Nauk Humanistycznych z cyklem  wykładów  pt. Strategic Communication in Social Media (30 h) Profesor  Nuno Miguel de Silva Jorge. Ten przedmiot kierowany jest do  osób zainteresowanych problematyką nowych  mediów w przestrzeni społecznej  oraz problematyką nowych  form komunikacji.

Link do rejestracji:

Zaliczenie   każdego z tych przedmiotów  równoznaczne jest z  uzyskaniem  5 punktów ECTS oraz zaliczeniem obowiązkowego przedmiotu ogólnouniwersyteckiego. Zajęcia prowadzone będą popołudniami  i w godzinach wieczornych,  aby  nie kolidowały  z zajęciami  obligatoryjnymi.

Limit miejsc na każde z zajęć wynosi 35 osób.

Zapisy na zajęcia odbędą się poprzez system USOS lub pisemne podanie (podpisane przez koordynatora zajęć) złożone w Dziekanacie.

Zachęcam do udziału w zajęciach.

Kordynator wizyty

Dr Piotr Dejneka