Uroczyste wręczenie dyplomów (10.12.2016)

Absolwenci studiów licencjackich i magisterskich
Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW w Warszawie

W imieniu Rady Naukowej Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW zapraszam Państwa serdecznie na uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów.

Odbędzie się ono w sobotę, 10 grudnia br., o godzinie 11.30, w Auli św. Jana Pawła II  przy Dewajtis 5 w Warszawie.

Podczas uroczystej sesji wręczymy także dyplomy z wyróżnieniem dla najlepszych ubiegłorocznych absolwentów oraz nagrody dla laureatów konkursów na najlepsze prace licencjackie i magisterskie napisane w roku akademickim 2014/15.

Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych

Prof. Kazimierz Pawłowski

Sprawy organizacyjne:
1. Od godziny 10 mogą się Państwo przebrać w togi w sali 302.
2. Przed uroczystością (od godziny 10.00) zapraszamy Państwa do dziekanatu w celu dopełnienia formalności (podpisanie odbioru dyplomówi dyplomów z wyróżnieniem). Tych z Państwa, którzy odebrali już dyplom, a chcieliby uczestniczyć w uroczystości i odebrać dyplom z rąk Dziekana, proszę o dostarczenie dyplomu do dziekanatu do godziny 11.00.

Serdecznie zapraszamy!